Лікування будь-якої хвороби – процес, який потребує особистого підходу. Залежність від алкоголю, наркотиків та ігор — не виняток. Для пацієнтів, які бажають побороти залежність, конфіденційність є дуже важливою умовою. Насамперед через те, що людина хвилюється про ставлення до неї у суспільстві, боїться осуду колег, друзів та знайомих. Ще одне побоювання пацієнтів центру — це те, що факт лікування від залежності у майбутньому може зіпсувати їхню репутацію, стати проблемою під час працевлаштування. 

Саме тому, медичний центр “Вітар Н” пропонує анонімне лікування залежності — наркотичної, алкогольної, ігрової. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнт не лише отримував якісну допомогу, а й був спокійним за збереження особистої інформації. 

Переваги анонімного лікування залежності

  1. Позитивний результат , більш ефективне лікування. Пацієнт більш охоче йде на контакт з фахівцями, перебуває в спокійній атмосфері.
  2. Психологічний комфорт. Завдяки анонімності та конфіденційності, людина почувається більш вільно та розкуто. Вона спілкується з лікарями та психотерапевтами, проявляє активність. Саме психологічний комфорт багато у чому є запорукою результативності лікування.
  3. Відсутність стресу через можливий осуд соціуму. Оскільки людина лікується анонімно, вона може не хвилюватися про те, що друзі, знайомі чи колеги про це дізнаються та змінять думку про неї. 
  4. Людина може самостійно вирішувати, повідомляти про одужання, чи ні. Цю інформацію ніхто не має права розголошувати замість неї.

Як проходить анонімне лікування алкозалежності, наркозалежності, ігроманії?

Під анонімним лікуванням розуміємо конфіденційне перебування в медичному центрі. Пацієнт лікується стаціонарно та отримує повний спектр терапії, проте без постановки на облік. Таким чином, Ви отримуєте повністю конфіденційне лікування.

Тривалість та точні методи лікування встановлюються індивідуально: вони залежать від стану здоров’я, стадії залежності, віку пацієнта та інших супутніх факторів. 

Як отримати анонімне лікування в медичному центрі “Вітар Н”?

Фахівці нашого медичного центру гарантують збереження Вашої особистої інформації та повноцінну конфіденційність для кожного пацієнта. Ми маємо великий досвід анонімного лікування алкоголізму, наркоманії, ігрової залежності. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, застосовуємо сучасні методи лікування та психотерапії. Гарантуємо комфортне перебування в умовах стаціонару. Щоб отримати додаткову консультацію або записатися на прийом до наших лікарів, телефонуйте: 

+38 (094) 993-24-55 

Часті запитання про анонімне лікування залежності

Чи потрібна згода залежного на лікування?

Так, звичайно. Ми не проводимо примусове лікування. Щоб розпочати терапію в медичному центрі “Вітар Н”, пацієнт повинен надати письмову згоду.

Чи виконуєте ви анонімне лікування залежних підлітків?
Так. Неповнолітні пацієнти та їх батьки в обов’язковому порядку отримують конфіденційне лікування.

Яка ціна анонімного лікування залежності?

Вартість курсу лікування в нашому медичному центрі розраховується індивідуально та залежить від багатьох факторів( соматичний стан , психологічний стан , аналізи, консультація нарколога ). Проте анонімність ми гарантуємо усім пацієнтам , цей фактор на ціну не впливає. Щоб ознайомитися з прайсом на послуги , зателефонуйте нам та опишіть проблему, з якою плануєте звернутися. 

Автор Вікторія Запорожан