stop

Лікування наркоманії завжди протікає досить важко. Кожен пацієнт , якому потрібна наркологічна допомога , вимагає індивідуального підходу не тільки з психологічної точки зору , але і з позиції застосування лікарських препаратів.

При надходженні хворого в медичний центр, зазвичай він потребує детоксикації.

Детоксикація – це комплекс заходів , покликаних очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин і вивести їх метаболіти якомога швидше. Незважаючи на однозначно позитивний вплив на організм, який спричиняє ця процедура , виконуватися вона повинна надзвичайно обережно і тільки кваліфікованими лікарями. Медичний центр “Вітар Н” – це краще рішення для проведення програм детоксикації від наркотичних речовин. Головна суть полягає в тому, що разом з метаболітами з організму пацієнта виводиться і сам наркотик, котрий неминуче наближає стан ломки.

Ломка – це надзвичайно хворобливий прояв абстинентного синдрому, який характеризується болями, галюцинаціями, судомним станом, глибокою депресією . Іноді цей стан посилюється до критичного і може призвести до смерті пацієнта. “Вітар Н”, як спеціалізований медичний заклад з відповідною ліцензією, має широкі можливості щодо усунення абстинентного синдрому медикаментозно, і таким чином полегшити стан ломки.

Наступним кроком, який пропонує медичний центр “Вітар Н”, є психологічна допомога наркозалежному. На цьому етапі складаються індивідуальні програми, в тому числі і з медикаментозною підтримкою, котрі спрямовані на якомога більш довгу стриманість пацієнта від вживання наркотиків.

Лікування наркозалежності пов’язане з рядом складнощів психологічного характеру. Якщо на сьогоднішній день наркологія має декілька способів пройти стан ломки практично безболісно , аж до занурення хворого в короткочасний контрольований коматозний стан, то немає жодного гарантованого методу, щоб назавжди змусити наркомана відмовитися від прийому чергової дози. Зазвичай нарколог працює з кожним пацієнтом по суто індивідуальній програмі, що значно підвищує його шанси на успіх.

Майже завжди для повного позбавлення від наркотичної залежності пацієнтові потрібен психіатр -нарколог. Тільки цей фахівець може грамотно підібрати комбінацію лікарських препаратів, котрі зведуть до нуля депресивний стан, нормалізують сон, настрій та обмін речовин. Варто взяти до уваги той факт, що люди, котрі зловживають наркотиками, звичайно добре інформовані щодо психотропних лікарських засобів та часто безконтрольно їх приймають. Однак, деякі комбінації ліків для колишнього наркомана можуть стати фатальними. Пацієнтам та їх близьким потрібно завжди пам’ятати, що підбір ліків, їх дозування та схему прийому може призначити тільки нарколог. На сьогодні у Львові присутня лише один медичний центр, що лікує наркоманію, і це виключно медичний центр “Вітар Н”.

У “Вітарі” професійні наркологи складуть індивідуальну програму, що включає детоксикацію, зняття абстинентного синдрому, психологічну реабілітацію та курс медикаментозної терапії. У нас психологічну підтримку можуть отримати не тільки особи, що зловживають наркотиками, але й їхні близькі. Наші лікарі працюють індивідуально з кожним пацієнтом та орієнтовані на кінцевий результат – повне позбавлення  залежності від наркотичних речовин.

Лікування наркоманії, наркотичної залежності у Львові – МЦ “Вітар Н”,
+38 (094) 993-24-55
, +38 (063) 993-24-55, +38 (068) 993-24-55