gambling-dependence

Одним з аналогів наркотиків є ігроманія. У ролі самого наркотику виступає сама азартна гра. Ігрова залежність має багато різновидів, серед яких найбільш помітною є залежність від ігрових автоматів. Своїм корінням вона сягає в далеке минуле. У ранні часи, ігри на гроші були одним з яскравих форм проведення часу людей заможних і не тільки.

Крім задоволення своїх фізіологічних потреб людині властиво отримання задоволень. Ще з римських часів відоме гасло – хліба та видовищ. Але за все потрібно платити. Скільки трагічних прикладів дає нам сучасна література, коли за одну ніч люди програвали в карти свій стан, а іноді й свої життя.

Лікування ігрової залежності має виходити із специфіки захворювання. Оскільки причиною захворювання є слабка психіка, спотворений світогляд, то і лікування здійснюється психологічне.

У найбільш важких випадках відбуваються зміни в корі головного мозку внаслідок вироблення організмом гормонів і ендорфінів ( наркотичних речовин), які сприяють швидкому виснаженню всієї нервової системи. У силу цього проводиться паралель між ігровою залежністю і наркоманією. Оскільки не слід забувати, що людина є і духовним і фізичним об’єктом одночасно, тож і спрямованість лікування є відповідною.

У лікуванні ігрової залежності можна виділити три рівні. На першому необхідно гальмування і придушення вогнищ ігрової залежності за допомогою відповідних фармакологічних засобів. Другий рівень проводиться психотерапевтом з метою переконання пацієнта в згубності його хвороби, шкоди для нього самого як особистості, та оточуючих.

Третій рівень лікування ігрової залежності полягає в бажанні самого пацієнта зцілитися. Це самий надійний і ефективний спосіб змінити себе, своє ставлення до життя. Перемога над своїми слабкостями дається завжди важко, але й тому високо ціниться.

Ми позбавляємо та лікуємо ігрову залежність у Львові – зателефонуйте нам, та ми Вам допоможемо!

Лікування ігрової залежності у Львові – МЦ “Вітар Н” +38 (094) 993-24-55, +38 (063) 993-24-55+38 (068) 993-24-55