Лікування від алкоголізму — складний та тривалий процес. Проте у випадках алкогольного отруєння допомога потрібна терміново. Для очищення крові від продуктів інтоксикації застосовується крапельниця. Це надійний, швидкий та безпечний метод зняття алкогольного отруєння, який дає можливість стабілізувати стан пацієнта та розпочати подальше лікування. Прокапатися від алкоголю у Львові можна в медичному центрі Вітар Н. Гарантуємо надання допомоги кваліфіковано та швидко. 

Крапельниця від алкоголю: як це працює?

Крапельниця для очищення крові від алкоголю – це екстрена медична допомога при алкогольній інтоксикації. Прокапатися від алкоголю необхідно для того, що розпочати лікування залежності та мінімізувати ризик можливих ускладнень.

Склад і дозування крапельниці від алкоголю підбирає лікар. Найчастіше, до складу входять: вітаміни, тіамін, хлорид натрію, глюкоза, препарати для зміцнення серця, гепатопротектори, антиоксиданти, заспокійливі, а також сорбенти. 

Підбір складу крапельниці здійснюється з урахуванням:

 • тривалості запою;
 • наявності хронічних хвороб в анамнезі;
 • стадії алкоголізму;
 • віку та загального стану здоров’я пацієнта.

Очищення крові від алкоголю за допомогою крапельниці допомагає перервати абстиненцію, значно полегшити стан алкозалежного для можливості подальшого лікування. Після того, як пацієнту вдалося прокапатися від алкоголю, знижується навантаження на печінку, стабілізується психоемоційний та фізичний стан. 

Перед процедурою лікар-нарколог обов’язково проводить візуальний огляд пацієнта, вимірює тиск, збирає інформацію про стан алкозалежного у родичів. Це необхідно для того, щоб максимально знизити ризик ускладнень. Кількість необхідних процедур крапельниці — від однієї до трьох (також залежить від стану пацієнта). 

Крапельниця від алкоголю у Львові — прокапатися на дому

Існують випадки, коли людина не може поїхати в стаціонар. Саме тому є можливість прокапатися від алкоголю вдома. В такому разі, здійснюється виклик медичного персоналу за вашою адресою. Після прибуття лікар оглядає пацієнта, з’ясовує наявність протипоказів та проводить процедуру. 

Коли прокапатися вдома НЕ можна: 

 • вік пацієнта — понад 60 років;
 • пацієнт проживає один;
 • протягом останніх двох місяців людиною перенесені серцеві захворювання — зокрема, інфаркт;
 • цукровий діабет першого типу (інсулінозалежний);
 • період вагітності;
 • тривалість запою понад 2 тижні 

Якщо протипоказів немає і процедуру можна проводити, лікар детально проконсультує членів сім’ї щодо подальшого лікування та надасть всі необхідні рекомендації. Варто пам’ятати, що прокапатися від алкоголю у Львові — не означає повністю позбутися від алкогольної залежності. Це лише засіб екстренної допомоги, подальше дообстеження та лікування дуже необхідні. 

Прокапатися від алкоголю в стаціонарі: переваги

Стаціонарне лікування від алкоголізму, у тому числі — крапельниці від алкоголю — це максимально безпечний та результативний метод Оскільки, перебуваючи в стаціонарі, пацієнт отримує можливість: 

 • Пройти повний комплекс діагностики, лабораторних досліджень. 
 • Застосування, якщо є така необхідність, додаткових апаратних методик лікування.
 • Цілодобового медичного контролю стану з можливістю невідкладної корекції лікування. коректування терапії.

Стаціонарне лікування дозволяє досягнути максимального ефекту, мінімуму ймовірність побічних реакцій та ускладнень.

Скільки коштує прокапатися від алкоголю у Львові: ціна крапельниці

Вартість процедури залежить від таких факторів, як:

 • стан пацієнта;
 • препарати, які застосовуються. У простіших випадках, це вітаміни, сорбенти, снодійне. В складніших — гепатопротектори серцеві препарати, антиоксиданти; 
 • дозування (необхідна кількість препарату).

Дізнатися ціни крапельниці від алкоголю Ви можете безпосередньо на сайті нашого медичного центру або звернувшись до нас за телефоном.

Прокапатися від алкоголю в клініці Вітар Н

Фахівці нашої клініки забезпечать зняття алкогольної інтоксикації, нададуть швидку та вчасну допомогу. Маємо великий досвід лікування залежностей. Лікуємо анонімно. Телефон медичного центру Вітар Н у Львові: 

+38 (094) 993-24-55

Часті питання про крапельницю від алкоголю

Чи допомагає крапельниця позбутися від алкогольної залежності?

Ні, прокапатися від алкоголю — це лише початковий етап лікування. Далі необхідна комплексна та тривала терапія.

Чи має крапельниця побічні дії?

Перелік побічних реакцій залежить від особливостей препаратів, які використовуються. 

Скільки разів можна ставити крапельницю від алкоголю?

Необхідна кількість процедур визначається залежно від стану пацієнта.