Шановні пацієнти! Медичний центр “Вітар Н” робить усе можливе, що Ваше перебування в клініці в період Covid-19 було безпечним та комфортним. Ми вживаємо всіх необхідних запобіжних заходів для уникнення поширення вірусу. Здоров’я наших пацієнтів — на найвищому пріорітеті!

Це важливо: клініка “Вітар Н” спеціалізується на лікування та реабілітації алко- нарко- ігрозалежних. В нашому медичному центрі не приймають педіатри, терапевти, пульмонологи, до яких можна звернутися з проявами гострих респіраторних вірусних інфекції. Тому якщо Ви маєте підвищену температуру тіла, кашель, нежить або інші ознаки ГРВІ, радимо тимчасово утриматися від відвідування нашої клініки, та звернутися до сімейного лікаря. За наявності таких серйозних симптомів, як задишка, утруднене дихання, температура, яку не вдається збити, варто негайно викликати швидку допомогу.
Чи можливі дистанційні консультації?
Так, звичайно. Якщо Ви є нашим пацієнтом, або плануєте ним стати, Ви маєте можливість отримати безкоштовну телефонну консультацію з усіх питань, які Вас цікавлять. Для цього звертайтеся за телефоном у Львові:

+38 (094) 993-24-55

Заходи безпеки у стаціонарі медичного центру “Вітар Н” у Львові

Для того, щоб Ваше перебування на стаціонарному лікуванні було безпечним та комфортним, ми проводимо повний комплекс санітарних заходів. Зокрема:

Знезараження повітря кварцовими лампами цілодобово.
Вологе прибирання всіх приміщень з використанням засобів дезінфекції.
Регулярна дезінфекція загальних зон, ручок дверей та меблів.
Усі співробітники працюють в одноразових масках та рукавичках.
Співробітники з проявами ГРВІ не допускаються до роботи.
Щоденно контролюється температура тіла та самопочуття співробітників.
Бережімо себе та своїх близьких
Фахівці медичного центру “Вітар Н” просять Вас відповідально ставитися до протиепідеміологічних заходів, та не нехтувати правилами власної безпеки під час Covid-19. Дотримуйтеся рекомендацій лікарів, виконуйте необхідну профілактику, уважно ставтеся до власного самопочуття. За виникнення симптомів ГРВІ (температура, кашель, нежить) залишайтеся вдома та повідомте Вашого сімейного лікаря.
Автор Вікторія Запорожан