Лікування алкогольної, наркотичної, ігрової залежності має тривати навіть під час війни. Саме тому, медичний центр “Вітар Н” продовжує лікувати пацієнтів з дотриманням всіх умов безпеки. Ми знаємо, як важливо нашим пацієнтам закріпити результат лікування, й попри важкі обставини не зупинятися на половині шляху до тверезого життя. А залежним, які звернулися до лікаря вперше — отримати кваліфіковану допомогу наркологів, психотерапевтів та суміжних фахівців. 

Лікування залежностей у Львові під час війни

Лікарі та персонал нашого медичного центру надають повний спектр послуг з лікування алкогольної, наркотичної та ігрової залежності. У тому числі:

  • Стаціонарне лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії.
  • Виведення з запою (в умовах стаціонару та вдома).
  • Психотерапевтична допомога залежним (індивідуальна та в групах).

Ми проводимо повний спектр первинної діагностики, призначаємо комплексне лікування та дбаємо про кожного нашого пацієнта, незалежно від віку, статі, соціального статусу. Фахівці “Вітар Н” продовжують працювати за стандартним графіком та у повному складі. 

Ціни на лікування алкоголізму у Львові: що змінюється під час війни?

Станом на сьогодні, медичний центр “Вітар Н” не змінює вартість послуг. Ми робимо усе можливе, щоб вартість лікування алкогольної, наркотичної та ігрової залежності для наших пацієнтів залишалась стабільною. І будемо працювати за старим прайсом стільки, скільки це буде можливо. У випадку, якщо ціни на ті чи інші послуги буде змінено, ми повідомимо Вас про це додатково.

З питань запису на консультацію звертайтеся за телефоном:

+38 (094) 993-24-55 

Часті питання про роботу клініки під час війни

Чи гарантуєте ви анонімність лікування на даний час?

Так, лікування проводиться конфіденційно. Інформація не передається третім особам (роботодавцям, в навчальний заклад) без Вашої згоди.

Чи лікуєте ви пацієнтів з інших регіонів?

Так, звичайно. До нас за допомогою можуть звернутися не лише львів’яни та мешканці Львівської області, а й мешканці інших регіонів країни, а також вимушені переселенці. Ми робимо усе можливе, щоб забезпечити якісне лікування кожному.

Чи приймаєте ви на лікування нових пацієнтів?

Так, ми продовжуємо працювати з первинними зверненнями, та приймаємо пацієнтів в стандартному режимі з дотриманням усіх вимог безпеки.