Вчасна діагностика — запорука ефективного лікування від наркотичної залежності. Медичний центр “Вітар Н” пропонує тест на наркотики у Львові. Ми допоможемо виявити факт вживання наркотичних речовин, призначимо комплексне лікування, допоможемо повернутися до нормального життя Вам та Вашим рідним.

Показання до проведення тесту:

1. Наркоманія.

2. Підозра на вживання наркотиків.

Також результати такого тесту можуть запитувати під час влаштування на деякі посади, в учасників спортивних змагань, в окремих випадках — перед виїздом за кордон.

Як виконується тест на наркотики в клініці “Вітар Н”?

Ми виконуємо аналіз сечі на 10 найбільш популярних видів наркотиків. Визначення наркотиків у сечі — це скринінговий тест, який дозволяє виявляти наявність в організмі амфетаміну, барбітуратів, бензодіазепіну, кокаїну, метамфетаміну, морфіну, метадону, трициклічних антидепресантів, марихуани та метілендіоксиметамфетаміну.

Саме аналіз сечі на наркотики є одним з найбільш надійних способів виявити заборонені речовини в організмі. Дане дослідження допоможе швидко визначити, чи приймала людина наркотичні засоби протягом останніх днів (від 3 до 7 діб).

3 причини здати тест на наркотики в клініці “Вітар Н”

  1. Гарантія анонімності. Ви можете бути впевнені в тому, що ми виконуємо аналізи та проводимо лікування із забезпеченням 100% конфіденційності особистої інформації. Про результати тесту не дізнаються на Вашій роботі/навчанні, якщо Ви не надасте ці дані самостійно.
  2. Точність інтерпретації. Розшифрування аналізів виконують кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи.
  3. Швидкі результати. Виконуємо аналізи та надаємо результат Вам максимально швидко завдяки наявності сучасного високоточного обладнання. 

Як підготуватися до тесту на наркотики?

Правила підготовки до проведення аналізу на наркотики ідентична правилам збору сечі для звичайного клінічного аналізу. Необхідно:

  • Провести гігієну статевих органів та витерти їх насухо.
  • Підготувати суху та чисту ємність. Найкраще використовувати спеціальні аптечні контейнери для аналізів, які герметично закриваються.
  • Зібрати першу ранкову сечу. Ні в якому разі не можна розбавляти її водою та іншими рідинами.
  • Аналіз потрібно здавати тільки в стаціонарі.

Якщо у Вас залишилися додаткові питання щодо підготовки до тесту, Ви можете зателефонувати фахівцям нашого медичного центру та проконсультуватися у телефонному режимі. 

Ціни аналізів на наркотики у Львові

Ознайомитися з вартість виконання тесту на наркотики в клініці “Вітар Н” можна нижче. 

Також отримати повний прайс на послуги нашої клініки можна, звернувшись до нас за контактним телефоном:

+38 (094) 993-24-55

Поширені запитання про тест на наркотики

Чи можна провести тест на наркотики без згоди залежного?

Ні, ми не робимо примусові аналізи та не виконуємо лікування без згоди пацієнта. Проте фахівці медичного центру “Вітар Н” мають великий досвід комунікації з наркозалежними. Дуже часто залежні після консультації з нашими лікарями самостійно приймають рішення зробити аналіз, розпочати лікування та повернутися до здорового, повноцінного життя.

Чи передаєте Ви кудись результати тесту?

Ні, результат аналізів отримуєте лише Ви. Ми не поширюємо медичну інформацію без згоди наших пацієнтів, та гарантуємо анонімність лікування. 

Як записатися на аналіз?

Зателефонуйте в нашу клініку, запис можливо здійснити в телефонному режимі. 

Автор Вікторія Запорожан